Теракт у Парижі: французька поліція затримала сім підозрюваних

  У Франції поліція затримала кількох людей за підозрою до причетності до теракту у паризькій редакції сатиричного тижневика Charlie Hebdo.

  Про це у четвер в ефірі радіостанції RTL заявив прем'єр-міністр Мануель Вальс.

  "Було кілька затримань, цієї ночі, люди поміщені під варту", - сказав прем'єр. За його словами, основні підозрювані у скоєнні нападу - брати Шериф і Саїд Куаші - як і раніше знаходяться на волі. У той же час Вальс підкреслив, що у нього немає сумнівів, що вони стоять за інцидентом.

  Як повідомляє радіостанція з посиланням на міністра внутрішніх справ Франції Бернара Казнева, затримано щонайменше семеро осіб.

  Раніше в поліцію добровільно прийшов один із трьох головних підозрюванихз у скоєнні теракту 18-річний Хамід Мурад. При цьому він заявив, що не причетний до події і у нього є алібі. За даними ЗМІ, цю інформацію підтвердили кілька свідків.

  7 січня вранці у Парижі в редакцію Charlie Hebdo увірвалося троє озброєних чоловіків, які відкрили стрілянину. В результаті, загинуло 12 людей та щонайменше 10 отримало поранення.

  Сатиричний журнал Charlie Hebdo, який видається із 1969 року, раніше неодноразово провокував скандали, друкуючи провокативні карикатури на відомих політичних, суспільних та релігійних діячів.

  Попередній матеріал
  В Україну повертається тепло
  Наступний матеріал
  Терористи викликали журналістів Charlie Hebdo на розстріл по списку - Sky News

  Один із підозрюваних у паризькому теракті здався поліції

  Серед вбитих журналістів у Парижі - головний редактор Charlie Hebdo

  Ряд світових ЗМІ передрукували карикатури Charlie Hebdo на пророка Мухаммеда

  У Франції поліція та спецслужби почали полювання на терористів