Росія

"Форум вільної Росії" зробив жорстку заяву щодо ЧС-2018 і диктаторського режиму Путіна – подробиці

  Постійний комітет закликав "усіх лідерів демократичних держав відмовитися від будь-якої підтримки цього заходу"

  Представники Постійного комітету "Форуму вільної Росії" оприлюднили заяву з жорсткою оцінкою чемпіонату світу з футболу, що стартує в Росії. В документі, зокрема, засуджується намір деяких західних лідерів відвідати захід. Заяву розміщено на сайті ФВР.

  "Особливо похмурих тонів майбутньому чемпіонату світу з футболу надає те, що він проходитиме одночасно з голодуванням Олега Сенцова та інших українських політв'язнів, які висунули принципову вимогу про звільнення всіх українських політзеків. Нагадаємо, що Олег Сенцов та багато інших українців були заарештовані російською владою на території власної країни, за дії, спрямовані на захист територіальної цілісності своєї Батьківщини", – йдеться в заяві.

  За словами російських опозиціонерів, "в цих умовах викликає подив позиція деяких західних лідерів, які збираються відвідати чемпіонат світу з футболу в Росії, тим самим так чи інакше мимоволі підтримуючи диктаторський режим у Росії". Постійний комітет закликав "усіх лідерів демократичних держав відмовитися від будь-якої підтримки цього заходу".

  Як повідомляв 5.UA, французький сатиричний журнал Charlie Hebdo в день відкриття чемпіонату світу в Росії вийде з обкладинкою, на якій зображений Володимир Путін на танку перед футбольними воротами.

  Попередній матеріал
  Жебрівський: Ніхто не готував моєї відставки, це моє свідоме рішення
  Наступний матеріал
  Reuters: за безпекою під час ЧС-2018 стежитимуть російські казаки, які воювали на Донбасі та в Сирії

  Під посольством РФ у Києві відбулася акція "Росія – держава на кістках"

  Суворі обмеження свободи ЗМІ, ув'язнення журналістів та політичних опонентів: ЧС з футболу в Росії пройде на тлі порушень прав людини

  Путін на танку: до ЧС-2018 Charlie Hebdo вийде з "кривавою" обкладинкою

  Допомогти буде вкрай складно: поради правозахисників українським уболівальникам, які їдуть на ЧС до Росії

  Профільний комітет ВР підтримав заборону трансляції ЧС-2018 з Росії

  "10 разів подумайте": Геращенко закликала українців бойкотувати ЧС-2018 в Росії