day.kiev.ua

Фюле розповів, як Росія погрожувала Україні економічною війною

  Росія дала чітко зрозуміти, що в разі ратифікації Угоди про асоціацію ЄС та України, може розпочати повномасштабну економічну війну.


  Про це заявив на засіданні Європарламенту єврокомісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле, передає "Українська правда".

  "Всі з вас говорили на користь миру. Російські війська знаходяться на території України. Вони дуже чітко дали зрозуміти, що як тільки Асоціація буде ратифікована Верховною Радою, то того ж дня, не пізніше, вони приймуть подальші економічні обмеження", - розповів він.

  "На додачу до військової загрози, ми постаємо перед загрозою повномасштабної економічної та торгівельної війни", - додав Фюле.

  Він зазначив, що це Україна попросила відкласти застосування економічної частини асоціації.

  "Причини були логічні і зрозумілі. Економіка проходить серйозні випробування. І вони хочуть мати більше часу для прийняття умов і тарифів, про які ми домовились", - сказав єврокомісар.

  Він запевнив, що Україна та ЄС працюватимуть над реформами і відновленням України в рамках Ради асоціації та її розгалуженої структури.

  "У нас є ратифікація підготовленої угоди, ми маємо застосування політичної частини. Ми домовились, що реформи продовжаться", - сказав Фюле.
  Попередній матеріал
  Заяви Москви про мир на Донбасі нещирі - НАТО
  Наступний матеріал
  Минулої доби загинуло двоє українських військових - РНБО
  Теги:
  Loading...