bustle.com

"Fire with fire": Трамп впевнений, що використання тортур є ефективним

  Президент США переконаний, що "з вогнем потрібно боротися за допомогою вогню"

  Президент США Дональд Трамп переконаний, що використання тортур в американських в'язницях стосовно підозрюваних у тероризмі – ефективне і може бути виправдане. Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу ABC News 25 січня, передає DW

  Президента США запитали про імовірність повернення до використання тортур (як от імітації утоплення) – він зазначив, що нещодавно спілкувався із високопоставленими представниками розвідки і запитав у них, чи працюють тортури. "І відповідь була так, однозначно", – сказав Трамп.

  Як приклад президент Сполучених Штатів навів вбивства, які скоюють бойовики терористичної організації "Ісламська держава" на Близькому Сході, вбиваючи людей і знімаючи це на відео. Він наголосив, що ІД робить речі, "про які ніхто не чув з часів Середньовіччя". Президент США переконаний, що "з вогнем потрібно боротися за допомогою вогню".

  Водночас Трамп уточнив, що в цьому питанні покладається на думку своєї команди, зокрема, на главу ЦРУ Майка Помпео і міністра оборони Джеймса Меттіса. "Але чи вважаю я, що це працює? Безумовно, це працює", – підсумував 45-й Президент США.

  Читайте також: Всупереч Обамі: Трамп дозволив будівництво скандальних трубопроводів

  Попередній матеріал
  В Італії знайшли усі 29 жертв снігової лавини
  Наступний матеріал
  "Київенерго" відреагувало на можливе непродовження контракту з КМДА
  Loading...

  Трамп планує урізати фінансування ООН щонайменше на 40% – ЗМІ

  Трамп підписав указ про будівництво стіни на кордоні з Мексикою

  Стало відомо, які укази Трамп має намір підписати найближчим часом – ЗМІ