Філіппіни, Колумбія, Єрусалим: як у світі готуються до Різдва

Святковий дайджест від "5 каналу"

Зустрічати Різдво готуються нині в столиці Філіппін – міські будинки прикрасили там неймовірною кількістю ілюмінації. А от у Колумбії вулицями Боготи курсує новорічний потяг. Тоді як мешканцям Єрусалима про прихід Різдва сповіщав Санта Клаус верхи на верблюді.

Філіппіни

/
/
/
/
/
/
/

На справжнє різдвяне диво перетворилися околиці Маніли. Там засяяли тисячами кольорових ілюмінацій будинки двох місцевих благодійників. Сусіди, за щорічною традицією, прикрасили свої подвір'я та кімнати домівок гірляндами з ліхтариків і тематичними святковими композиціями. Новорічний дизайн лише одного будинку обійшовся власникові у понад $44 тис. Подивитися на дивовижу з'їхались як туристи, так і жителі Філіппін. Чоловіки вірять – їхні грандіозні декорації подарують людям удачу та святковий настрій на весь прийдешній рік.

Колумбія

/
/
/
/
/

Не оминули передноворічні розваги і столицю Колумбії. Вулицями Боготи проїхав різдвяний поїзд завдовжки 400 метрів. Потяг складається з 14-ти вагонів, прикрашених ззовні вогниками та світловими візерунками. Під час святкової подорожі пасажирів локомотива розважав Санта Клаус, роздаючи гостям подарунки. Кінцева зупинка різдвяного потяга – соляний собор міста Сіпакіра, розташований під землею.

Єрусалим

/
/
/

До Різдвяних свят готуються і в Єрусалимі. Щоправда – екзотично. Там вулицями міста верхи на верблюді роз'їжджав Санта Клаус, калатаючи у дзвоник, щоби сповістити про близький прихід Різдва. Щедрий дідусь роздавав мешканцям ялинки. Отримати задарма різдвяне деревце міг кожен охочий. Костюм Санти на себе приміряє один і той самий житель міста – Ісса Касісі. Такий захід проводять у Єрусалимі щороку.

Христина Катарина, 5 канал

Дивіться також фотогалерею:

ФОТО: У Віфлеємі поставили особливий різдвяний вертеп

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Bellingcat створила інтерактивну мапу обстрілів України з території Росії
Наступний матеріал
"Лише перший крок": у МЗС Канади пояснили дозвіл на експорт зброї в Україну