5 канал

Філіппіни, Колумбія, Єрусалим: як у світі готуються до Різдва

Святковий дайджест від "5 каналу"

Зустрічати Різдво готуються нині в столиці Філіппін – міські будинки прикрасили там неймовірною кількістю ілюмінації. А от у Колумбії вулицями Боготи курсує новорічний потяг. Тоді як мешканцям Єрусалима про прихід Різдва сповіщав Санта Клаус верхи на верблюді.

Філіппіни

На справжнє різдвяне диво перетворилися околиці Маніли. Там засяяли тисячами кольорових ілюмінацій будинки двох місцевих благодійників. Сусіди, за щорічною традицією, прикрасили свої подвір'я та кімнати домівок гірляндами з ліхтариків і тематичними святковими композиціями. Новорічний дизайн лише одного будинку обійшовся власникові у понад $44 тис. Подивитися на дивовижу з'їхались як туристи, так і жителі Філіппін. Чоловіки вірять – їхні грандіозні декорації подарують людям удачу та святковий настрій на весь прийдешній рік.

Колумбія

Не оминули передноворічні розваги і столицю Колумбії. Вулицями Боготи проїхав різдвяний поїзд завдовжки 400 метрів. Потяг складається з 14-ти вагонів, прикрашених ззовні вогниками та світловими візерунками. Під час святкової подорожі пасажирів локомотива розважав Санта Клаус, роздаючи гостям подарунки. Кінцева зупинка різдвяного потяга – соляний собор міста Сіпакіра, розташований під землею.

Єрусалим

До Різдвяних свят готуються і в Єрусалимі. Щоправда – екзотично. Там вулицями міста верхи на верблюді роз'їжджав Санта Клаус, калатаючи у дзвоник, щоби сповістити про близький прихід Різдва. Щедрий дідусь роздавав мешканцям ялинки. Отримати задарма різдвяне деревце міг кожен охочий. Костюм Санти на себе приміряє один і той самий житель міста – Ісса Касісі. Такий захід проводять у Єрусалимі щороку.

Христина Катарина, 5 канал

Дивіться також фотогалерею:

ФОТО: У Віфлеємі поставили особливий різдвяний вертеп

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Bellingcat створила інтерактивну мапу обстрілів України з території Росії
Наступний матеріал
"Лише перший крок": у МЗС Канади пояснили дозвіл на експорт зброї в Україну
Loading...