Святковий концерт у 'Борисполі'
Святковий концерт у 'Борисполі' 5 канал

Від "Щедрика" до "Let it snow": в аеропорту "Бориспіль" влаштували святковий концерт

Загалом пролунало більш як 20 композицій. Концерт розділили на два акти, а в перерві виступили студенти Академії естрадного та циркового мистецтв – виконали трюкові номери

Концерт влаштували в аеропорту "Бориспіль" – київський Академічний духовий оркестр виконував твори світової класики і популярні новорічні мелодії. Долучилися до них і студенти Академії естрадного та циркового мистецтв. Бачила виступ кореспондентка "5 каналу" Анна Брикова.

"Добрий вечір, щедрий вечір" і "Let it snow" – ці композиції сьогодні лунали з летовища, концерт розташувався просто посеред терміналу "Д". На нього могли подивитися всі охочі. Цікаво, що грали не тільки світові хіти чи традиційного українського "Щедрика", а й багато класичних творів.

Чому саме такий репертуар – пояснив художній керівник та диригент духового оркестру Юрій Мельник: "В нас різноманітний репертуар для різноманітної публіки. Хочеться кожному якось догодити. В нас від класики – до сучасних джазових композицій, тем різноманітних, і українських композиторів, і зарубіжних".

Загалом пролунало більш як 20 композицій. Концерт розділили на два акти, а в перерві виступили студенти Академії естрадного та циркового мистецтв – виконали трюкові номери.

Дивіться також фотогалерею:

Зомбі та відьми: У Києві відбувся "Гелловінський зомбі-парад"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Прес-конференція міністрів закордонних справ України та Канади – завершено
Наступний матеріал
Сканування документів та відбитків пальців: ДПСУ показала роботу системи біометричного контролю
Loading...