Фестиваль манго почався у Індії

  Фестиваль манго почався у Індії. Щоби взяти у ньому участь до столиці держави з`їхалися тисячі поціновувачів фруктів. Понад 50 виробників привезли на показ півтисячі сортів манго. Усі їх дозволять скуштувати відвідувачам фесту.

  Також у програмі свята багато музики та танців, майстер-класи найвідоміших індійських кухарів, вікторини та конкурс на найкращий вірш, присвячений улюбленому індійському фруктові. Але найбільшу увагу привернули змагання зі швидкісного поїдання манго. Участь у них за традицією взяли лише жінки. Їхнім завданням було за три хвилини з`їсти якнайбільше фруктової м`якоті. Цьогоріч, як і попередні дев`ять років поспіль переможницею стала сорокарічна Аніта Чаудхарі. Їй дістався перший приз 3 тисячі рупій, це приблизно 54 американських долари.

  Вішал Чаудхарі, син переможниці: "Коли йдеться про манго, мою матір просто не зупинити. Вона обожнює цей фрукт, і з великим ентузіазмом їсть його і у повсякденному житті, і на конкурсах. Це надзвичайне видовище, його дійсно варто побачити".

  Попередній матеріал
  30 млрд. євро виділить ЄC для порятунку іспанським банкам
  Наступний матеріал
  Потопом і знеструмленням закінчується кожна злива для мешканців одного будинку в Житомирі [відео]
  Теги: