Фармацевтичний скандал у Хорватії

  Фармацевтичний скандал у Хорватії. Місцевого виробника ліків "Фармал" підозрюють у підкупі медиків. Працівники компанії наче б то платли лікарям за те, що вони приписували хворим препарати лише їхнього виробництва.

  Затримано до півсотні медиків і майже тридцять працівників "Фармалу", серед них - і топ-менеджмент. Загалом під слідством опинилося понад три сотні осіб.  Це - один з найбільших корупційних сканадалів у медичній галузі Хорватії. Влада зобов’язалася якнайшвидше його розслідувати. Наступного року Хорватія стане 28-мим членом Європейського союзу. Подолання корупції - було однією з головних умов приєднання до ЄС,

  Райко Остоїч, міністр охорони доров’я Хорватії: "Корупція не часто трапляється у сфері охорони здоров’я. Люди, які працюють у цій галузі - присвячують своє життя іншим. І я сподіваюсь, що відповідні органи - розвідка і суди - очистять медицину від цієї корупції".

  Хрвоє Мініґа, представник Палати Лікарів Хорватії: "Я хочу знати імена тих, хто працював без честі, без медичної етики, хто брав гроші, які їм не належали. Вони мусять бути покарані. Ми маємо право відбирати у них ліцензії - і зробимо це".

  Попередній матеріал
  У Львові відреставрували скульптуру Меркурій
  Наступний матеріал
  Потужний вибух в Іраку
  Теги: