Фахівці з`ясують причини нападів акул у Єгипті [репортаж, відео]

  Єгипетськими акулами-людожерами займуться міжнародні спеціалісти. Для з`ясування причин нападів цих хижаків на туристів створять групу з чотирьох експертів. Про це повідомляє єгипетська Палата дайвінгу та водних видів спорту.

  На відпочинок у Єгипті падає попит. Принаймні, серед росіян - відзначають туристичні компанії. Люди масово анулюють куплені тури до цієї країни. Або - переносять відпочинок на інші місяці. Пояснюють - обирають Єгипет заради теплого моря. А тепер, коли у ньому не можна купатися, поїздка втрачає сенс.

  Турист з Росії: "It's disgusting! Я приехал в Єгипет первый раз и сижу на берегу, потому что купаться нельзя - сожрут акулы. Может зайду окунусь по грудь - не больше".

  Протягом останніх днів на популярному курорті Шарм-ель-Шейх троє російських та один український турист серйозно постраждали через напад акул. Єгипетська влада заявила, що вполювала двох хижаків і знову відкрила море для купання. Утім після цього - у неділю - стався ще один напад - на відпочивальницю з Німеччини. Жінка померла від поранень. Тепер пляжі курорту знову закриті. Працівники тамтешніх готелів закликають туристів бути обережними.

  Йоган ван Лісбеттенс, менеджер школи дайвінгу: "Ці напади дискредитують Єгипет в очах туристів та завдають неабиякої шкоди туристичній галузі. Такого у нас ніколи не було!"

  За різними даними, акули щороку вбивають у світі від вісімдесяти до 300 людей. Більшість туристичних країн інформацію про напади хижаків приховують. Зазвичай, гинуть ті, хто пірнає з яхт у відкритому морі. У пащі акули, залежно від її виду, від 30 до півтори тисяч зубів. Розташовані вони у кілька рядів. Ці риби мають надзвичайно тонкий нюх - вони відчувають кров на відстані кількох кілометрів. Під час полювання акули розвивають надзвичайну швидкість. Десять метрів вони пропливають за десять секунд.  

  Олена Кричковська, 5 канал

  Попередній матеріал
  Лісові пожежі в Ізраїлі загасила злива
  Наступний матеріал
  Британські ресторатори змагаються за оцінку від саніспекторів
  Теги: