trend.az

Ердоган готовий піти у відставку, якщо в нього знайдуть "золотий унітаз"

  Чинний президет Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що готовий піти у відставку, якщо опозиція знайде в його резиденції бодай одне золоте сидіння для туалету.

  Про це повідломляє "BBC-Україна". Як зазначає видання, одразу після перемоги на президентських виборах у Туреччині, Ердоган в'їхав у президентський комплекс із понад 1000 кімнатами.

  Його опонент на виборах - лідер Республіканської народної партії Кемаль Киличдароглу, у свою чергу, звинуватив його в надмірній розтраті державних грошей. "Панове в Анкарі, для вас побудовані палаци, куплені літаки, замовлені Мерседеси ... куплені золоті", - заявив він.

  Ердоган у відарвіль на звинувачення запросив Киличдароглу до себе: "Я дуже здивуюся, якщо він зможе знайти хоч одне золоте сидіння для туалету в якійсь із ванних кімнат". Так, в одному із телевізійних інтерв’ю він переконував: "Якщо він його знайде, я подам у відставку з посади президента".

  Нагадаємо, Реджеп Таїп Ердоган вступив на посаду президента Туреччини у серпні 2014 року. Ердоган, який до цього майже 12 років обіймав посаду прем‘єр-міністра країни, переміг на президентських виборах 11 серпня, отримавши 52% голосів.

  Попередній матеріал
  Лукашенко оцінює втрати економіки Білорусі через проблеми у РФ в $3 млрд
  Наступний матеріал
  Хлопець змайстрував інвалідне крісло для хворої акваріумної рибки

  Ердоган: Туреччина як член НАТО вживає всі необхідні заходи для посилення безпеки в Чорноморському регіоні

  Туреччина підтримує територіальну цілісність України, включаючи Крим - Ердоган

  Ердоган звинуватив ЄС у ісламофобії та порадив вживати заходів, коли атакують мечеті

  У Стамбулі протестували проти репресивних дій Ердогана