У Стамбулі протестували проти репресивних дій Ердогана

  Президент Туреччини Таїп Ердоган відхрещується від обвинувачень у згортанні громадянських свобод у країні.

  Пояснює – арештували 24 журналістів та колишніх силовиків через "загрозу національній безпеці". Мовляв, вони планували заколот. Це перший коментар президента від часу недільних арештів. Також він засудив реакцію світу на рейди поліції.

  "Європейський союз не має шукати шляхів втручання у дії турецьких служб безпеки. Вони діяли законно проти елементів, які загрожували нашій національній безпеці. Нехай займаються власними справами. Ті, хто коїть брудні оборудки у надії повернути життя в Туреччині на старий лад – повинні зрозуміти, що вони програють і мають якнайшвидше припинити свої дії", – заявив Ердоган.

  Тим часом, на вулицях Стамбула відбулися акції протесту. Біля штаб-квартир поліції зібралися десятки людей. Деякі з них тримали плакати з написом "Медіа не змусити мовчати".

  Від масових арештів найбільше постраждали журналісти газети Zaman та телеканалу Samaniolu. Їх обвинувачують у лояльності до Фетули Гюлена, особистого ворога президента, та створенні терористичної мережі. Сам Гюлен вини не визнає.

  Попередній матеріал
  Австралійська поліція оприлюднила біографію сіднейського терориста
  Наступний матеріал
  Російсько-терористичні війська подвоїли атаки на Луганщині - Москаль

  Президент Туреччини робить поворот у стосунках з ЄС

  Європа обурена арештами журналістів в Туреччині

  В Туреччині заарештували більше 30 опозиційних журналістів

  В Туреччині пікетували російське посольство на підтримку кримських татар