Макрон
Макрон president.gov.ua

Макрон: Скасування Паризьких кліматичних угод, на яких наголошує Трамп, – це помилка

  На думку політика, кількість негод, які зараз вирують в Атлантичному океані, доводять, що слід боротися з кліматичними змінами разом

  "Скасування Паризьких домовленостей, на яких наголошує Дональд Трамп, є помилкою. Адже кліматичні зміни, глобальне потепління – це виклик для всієї міжнародної спільноти. Урагани, що нині вирують у Карибському басейні, тільки доводять це. Ми продовжуємо обговорювати цю тему зі Сполученими Штатами попри наші розбіжності", – заявив президент Франції Еммануель Макрон під час своєї прес-конференції у Нью-Йорку.

  На його думку кількість негод, які зараз вирують в Атлантичному океані, доводять, що слід негайно ухвалювати відповідні рішення. У зв'язку з цим Еммануель Макрон наголосив на важливості Паризької кліматичної угоди, а також висловив надію, що США врешті-решт долучаться до неї.

  Нагадаємо, 1 червня 2017 року американський президент Дональд Трамп офіційно оголосив про вихід США з Паризької кліматичної угоди. Згодом світові лідери бурхливо відреагували на "нове кліматичне рішення" Трампа. Вони засудили таку позицію США.

  Довідка: 4 листопада 2016 року запрацювала Паризька кліматична угода щодо зменшення викидів парникових газів з 2020 року. Крім США, лише дві країни у світі не підтримали дію цієї угоди – Сирія та Нікарагуа. 

  Попередній матеріал
  Жорстоке вбивство депутата на Полтавщині: один із трьох підозрюваних – з "Радикальної партії"
  Наступний матеріал
  Голова СБУ: На Донбасі безчинствують понад 36 тисяч терористів та солдатів РФ

  Стартувала Генасамблея ООН: перший виступ Трампа та занепокоєння через КНДР – включення з Нью-Йорка

  Порошенко і Трамп обговорять питання звільнення українських заручників

  Порошенко і Трамп можуть обговорити миротворців на Донбасі - Волкер