5.ua

Експерти ООН продовжують розслідування хіматаки у Сирії

  Сполучені Штати, Велика Британія та Франція допомагали терористам організувати хімічну атаку у Сирії, заявив таке міністр закордонних справ країни.

  Офіційний Дамаск також наголосив, що надав інспекторам ООН докази того, що хімічну зброю застосували повстанці. Утім, міжнародна спільнота, поки що, не готова робити висновки. Експертам ООН знадобиться, ще принаймні, чотири дні, перш ніж вони зможуть оприлюднити результати перевірки. Комісія має встановити, чи застосовували у Дамаску хімічну зброю та хто саме. Поки ООН чекає на доповідь фахівців, США заявляє про повну бойову готовність. Ізраїль запровадив часткову мобілізацію через побоювання агресії з боку Сирії. Туреччина надіслала на кордон із неспокійною країною фахівців із хімічної зброї.

  Пан Гі Мун, генеральний секретар ООН: "Найголовніше зараз - встановити факти. Саме цим займається комісія ООН. І ій потрібен час, щоб оцінити всю зібрану інформацію. Сьогодні Сирія стала найбільшим випробуванням для світу. Усі, хто зацікавлений у мирі та безпеці - мають долучитися до процесу врегулювання".

  Попередній матеріал
  Студенти та викладачі приватного інституту залишилися без ВИШу [відео]
  Наступний матеріал
  МВС: Мельника не було на сайті Інтерполу [відео]
  Теги: