5.ua

Студенти та викладачі приватного інституту залишилися без ВИШу [відео]

  Більше с

  За кілька днів до навчального року заклад, без попередження, змінив адресу, а нової не надав. До будівлі, яку раніше інститут орендував, тепер нікого не пускають. Ректорат на дзвінки не відповідає. Тож зараз студенти навіть не можуть забрати документи з інституту, щоби перевестися до інших навчальних закладів, а самі викладачі не знають куди їм звертатися по зарплату. Ситуацією зацікавилася міська прокуратура. Інститут був заснований у 1994 році і отримав третій рівень акредитаціі. Він випускав бакалаврів та спеціалістів із психології, менеджменту та журналістики.

  Анастасія Винокурова, студентка другого курсу з дошкільноі освіти: "В год я платила 3.400. Лицензия была у нас. Нас обещали доучить, что все будет хорошо. Сейчас я нем могу забрать документы, чтобы перевестись в другой вуз. Сколько не ходу вороты закрыты".

  Євген Марахін, заст., прокурора Ленінського району м. Донецьк: "До Прокуратури Ленінського району з управління пенсійного фонду надійшов акт перевірки. За результатами якого були встановлені порушення чинного законодавства. По перше - це не виплата заробітноі плати працівникам вказаного вищого закладу. Сума майже в один мільйон гривень. А також не виплата. Факт наявності заборгованості по сплаті коштів до бюджету пенсійного фонду в сумі майже 2 мільйони гривень".


  Попередній матеріал
  Яценюк: "Торгова війна" з РФ підштовхує Україну до ЄС [відео]
  Наступний матеріал
  Експерти ООН продовжують розслідування хіматаки у Сирії
  Теги: