Експерт: Росія грає у стару радянську "гру в хотілки"

Кремль загнав себе у інформаційну матрицю, з якої йому важко вийти

Таку думку в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" висловив директор військових програм центру Разумкова Микола Сунгуровський.

"Кремль сам себе загнав у інформаційну матрицю, з якої йому важко вийти. Він себе в ній відчуває комфортно і виходити з неї він не збирається. Це матриця брехні, це матриця шантажу, це матриця тиску", – зазначив Сунгуровський.

На запитання ведучої, чи є зв'язок між сьогоднішнім повідомленням президента РФ про чисельність російської армії і відкриттям саміту НАТО, експерт відповів: "Звичайно ж, є. Це в основному розраховано на внутрішню аудиторію і на зовнішню аудиторію, яка слабо розуміє суть питання. Насправді робота по реформі збройних сил там ведеться, але необхідно врахувати, що ресурси обмежені. Вже зрізано держзамовлення, не виконується ряд програм. Те, що планується створити дуже великий підготовлений резерв - це теж неоднозначно. Це стара радянська "гра в хотілки".

Крім того, Микола Сунгуровський зазначив, що на засіданні Росія-НАТО, яке відбудеться після саміту, НАТО доведе до відома Росії свою чітку позицію.

Попередній матеріал
Жебрівський: Хто стоїть за блокуванням українських військових у Торецьку
Наступний матеріал
Наступного тижня в Україну прибуде місія МВФ

Експерт: Після саміту НАТО доведе Росії свою чітку позицію

Путін офіційно позбавив росіян права на приватну переписку