twitter.com

Екс-глава ФБР виступив у Сенаті США: Трамп – брехун

Сам Трамп заяву колишнього чільника Бюро досі не прокоментував, проте виступив його особистий адвокат

Колишній директор ФБР Джеймс Комі звинуватив президента США Дональда Трампа у брехні та наклепі на Федеральне бюро розслідувань. Про це він повідомив на відкритому слуханні у комітеті Сенату з питань розвідки, передає "5 канал".

Комі зазначив, що його збентежило, коли Трамп після кількох місяців співпраці у травні заявив, що звільняє його через неефективну роботу. Адже раніше президента все влаштовувало. У тому ж, що його звільнили саме через розслідування ФБР щодо втручання Росії у президентські вибори, Комі сумнівів не має. Екс-чільник ФБР переконаний, що Кремль намагався втрутитися у цей процес, проте на результати волевиявлення це не вплинуло.

"Хоча закон не передбачав жодної причини для звільнення директора ФБР, адміністрація президента зганьбила мене. І, що більш важливо, зчинила наклеп на ФБР, коли заявила, що організація роботи була неналежною, і що працівники втратили довіру до свого керівника – усе це була брехня. Відкрита і проста", – зазначив він.

А от на запитання, чи мав Дональд Трамп зв'язки з Москвою, відповідати Комі відмовився. Критики Трампа запевняють – директора ФБР усунули, щоб завадити розслідуванню зв'язків глави держави із Росією.

Сам Трамп таку заяву колишнього чільника Бюро досі не прокоментував. Проте виступив його особистий адвокат Марк Касовіц. Він запевнив – від Джеймса Комі американський президент ніколи не вимагав особистої відданості і не просив припиняти розслідування щодо колишнього радника з нацбезпеки Майкла Флінна. А ще розкритикував екс-голову ФБР за витоки секретної інформації у ЗМІ.

"Президент ніколи у жодній формі не наказував і навіть не пропонував пану Комі припинити розслідування стосовно будь-кого. А також ніколи не вимагав від нього відданості… Тепер стало зрозуміло, що Президент не перебуває під слідством ФБР щодо змови або спроби вплинути на якесь розслідування", – зазначив юрист.

Читайте також: Коктейль "Імпічмент", сніданок "ФБР": як бари США готувалися до ажіотажу на виступ Комі про "російське втручання"

Дивіться також фотогалерею:

Антитрампівські мітинги у США тривають

/
Антитрампівські мітинги у США
/
Антитрампівські мітинги у США
/
Антитрампівські мітинги у США
/
Антитрампівські мітинги у США
/
Антитрампівські мітинги у США
/
Антитрампівські мітинги у США
/
Антитрампівські мітинги у США
/
Антитрампівські мітинги у США
/
Антитрампівські мітинги у США

Попередній матеріал
Науковці підрахували кількість води у гігантському підземному океані
Наступний матеріал
Під колесами електрички загинула онука і прийомна донька Микити Хрущова – ЗМІ
Loading...

Трамп може перешкодити екс-главі ФБР Комі давати свідчення перед Сенатом

Стали відомі імена кандидатів на пост голови ФБР

Трамп попросив Держдеп спробувати стабілізувати відносини з РФ у галузях, де це можливо

Теракт у Лондоні: Трамп закликав покласти край політкоректності

США зможуть вийти з Паризької кліматичної угоди не раніше, ніж через три роки – ЗМІ

Коктейль "Імпічмент", сніданок "ФБР": бари США готуються до ажіотажу на виступ Комі про "російське втручання"