Рекс Тіллерсон
Рекс Тіллерсон ru.1492news.com

Трамп попросив Держдеп спробувати стабілізувати відносини з РФ у галузях, де це можливо

  Державний секретар Рекс Тіллерсон заявив, що президент Дональд Трамп доручив йому відновити відносини США з Росією в тих галузях, де це можливо

  Рекс Тіллерсон сказав, що відносини з Росією знаходяться на низькому рівні і дедалі погіршуються, і Трамп попросив його спробувати стабілізувати відносини і відновити довіру. Відповідну заяву Тіллерсон зробив в Новій Зеландії, де держсекретар провів зустріч з прем'єр-міністром Біллом Інглішем. Про це повідомляє видання "Новое время" з посиланням на Fox News.

  За словами голови Держдепу, зараз відносини з Росією знаходяться на низькому рівні і мають тенденцію до погіршення. Виходячи з цього, президент Трамп попросив Держдеп спробувати стабілізувати двосторонні відносини і відновити довіру в тих "галузях, де можливо досягти прогресу".

  Тіллерсон також зазначив, що не може коментувати деталі розслідування про втручання росіян в президентські вибори 2016 року, адже він не володіє повною інформацією у цій справі.

  Раніше оглядач The Washington Post Джош Рогін повідомив, що Вашингтон готовий перезавантажити відносини з Росією, використовуючи українське питання.

  "Україна – це те, де невдалий план Трампа щодо поліпшення відносин між США і Росією можна почати з нуля", – пише колумніст з посиланням на джерела.

  Попередній матеріал
  Мер Берліна приїде до Києва для узгодження подальшої співпраці
  Наступний матеріал
  СБУ затримала наркоділків, які доставляли психотропні препарати з Європи
  Loading...

  У Трампа розглядають, як бути "більш жорсткими" щодо РФ

  "У Москві такого ніхто не очікував": Клімкін розповів про зустріч із Трампом у Білому домі

  Тіллерсон: Втручання Росії у вибори президента США добре задокументовано

  "Lets make peace!": Трамп у Twitter мирить Україну з Росією

  У США розлючені через публікацію російською стороною фотографій зустрічі Трампа і Лаврова

  Трамп Лаврову: США продовжать приймати участь у врегулюванні конфлікту на Донбасі