Оксана Баюл
Оксана Баюл Денис Малюська Facebook

Ексфігуристці Баюл не вдалося відсудити в України $50 млн

  Читайте по-русски
  Українська олімпійська чемпіонка з фігурного катання Оксана Баюл програла в американському суді апеляцію щодо свого позову проти України

  27 лютого апеляційний суд 9-го округу США ухвалив рішення, яким підтримав позицію держави та відхилив апеляційну скаргу ексфігуристки Оксани Баюл. Про таке написав міністр юстиції Денис Малюська у Facebook.

  "Суд визнав, що Україна захищена від юрисдикції американських судів відповідно до положень закону США "Про імунітет іноземних держав", а позивачка не надала достатніх аргументів для підтвердження обґрунтованості застосування винятків від судового імунітету, передбачених цим законом", – зазначив він.

  Нагадаємо, Оксана Баюл ще в 2016 році звернулася до Окружного суду Центрального округу Каліфорнії з позовом до України щодо стягнення 50 мільйонів доларів. Відповідачами вказувалися Джозеф Чарльз Лемір і дві компанії з Делаверу та Британських Віргінських Островів. Баюл скаржилася на порушення принципу сумлінності та чесної ділової практики в межах трудового договору, який був укладений з нею, а також передання права на використання її імені, популярності та біографічної інформації непричетним третім особам.

  У 2018 році Окружний суд Центрального округу Каліфорнії ухвалив рішення на користь України, задовольнивши клопотання про залишення позову без розгляду. Тоді суд визнав, що вимоги Баюл безпідставні, а тому підлягають відхиленню. Після цього вона подала апеляцію.

  Нагадаємо, Оксана Баюл у 1994 році взяла перше олімпійське золото для України в Ліллегамері.

  Попередній матеріал
  Грецька берегова охорона відкрила вогонь у бік човна з мігрантами
  Наступний матеріал
  Депутати мають намір звільнити Маркарову з посади міністра фінансів – ЗМІ
  Loading...