Дитину викрадену у США, знайшли на вулицях Мексики

  Трирічну дитину викрадену у США, знайшли на вулицях Мексики. Про щасливий фінал історії, яка могла стати трагедією, - повідомив шериф регіону Сан-Бернардино в Каліфорнії.

  Хлопчика на ім`я Браян Родріґес викрали 3-го травня. Двоє озброєних чоловіків увірвалися в будинок неподалік Лос-Анджелеса, зв`язали усіх дорослих, викрали гроші, і забрали наймолодшу дитину. Десять днів пошуків не дали результату - поки не прийшла звістка від мексиканських правоохоронців. Вони виявили малого у прикордонному місті Мехікалі. Хлопчик - сам блукав вулицями. Зараз Браян Родріґес уже з мамою. Мотиви викрадників - невідомі. Вони навіть не вимагали викупу. 

  Род Гупс, шериф округу Сан-Бернардино, штат Каліфорнія: "Ми продовжуємо розслідувати цю справу і навіть маємо кількох підозрюваних. Винні мають бути покарані. Ми молимося за родину Родріґесів, які сьогодні проведуть вечір зі своїм сином Браяном. Я спілкувався із агентом ФБР у Мексиці, який перетнув кордон, і бачив як сина повернули мамі. Дитина одразу кинулася матері на руки, міцно обняла і не відпускала. Цей факт - багато про що говорить".

  Попередній матеріал
  Жертв комуністичного режиму згадує сьогодні Україна (репортаж)
  Наступний матеріал
  Український богатир встановив черговий світовий рекорд
  Теги:
  Loading...