Володимир Путін
Володимир Путін Shutterstock

Диктатор путін вирішив скласти список "недружніх країн"

  Читайте по-русски
  росія вже не вперше намагається скласти такий перелік

  Кацапський уряд протягом двох днів має визначити перелік країн, які вважаються "недружніми" по відношенню до Росії. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на сайт кремля.

  "Уряду Російської Федерації у дводенний термін визначити перелік іноземних держав, які здійснюють щодо Російської Федерації, російських юридичних осіб та фізичних осіб недружні дії", – зазначено в документі, який підписав володимир путін.

  Згідно із задумкою агресора, перед кредиторами з країн, які здійснюють "недружні дії", російські компанії зможуть виплачувати борги не у євро або доларах, а в російських рублях.

  Як нагадує видання, росія вже не вперше намагається скласти перелік "недружніх країн". В розпорядженні, затвредженому у травні 2021 року, "недружніми країнами" були названі лише США та Чехія. Для посольств цих країн у РФ вирішили ввести заборону на працевлаштування росіян.

  Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон закликав лідерів інших країн приєднатися до списку вимог у відповідь на війну Росії проти Україну. Цей план включає, зокрема, і питання надання гуманітарної допомоги Україні, і необхідність якомога більшого економічного тиску на москву.

  Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

  Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

  Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

  Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

  ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy–bank–vidkriv–spetsrahunok–dlya–zboru–koshtiv–na–potrebi–armiyi

  ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є–ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

  ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy–bank–vidkriv–spetsrahunok–dlya–zboru–koshtiv–na–potrebi–armiyi

  Разом до перемоги над російськими окупантами!

  Слава Україні! Героям слава!

  Попередній матеріал
  "Безпрецедентних санкцій недостатньо": прем'єр Великої Британії пропонує план тиску на путіна
  Наступний матеріал
  "Це кульмінація тиску": "Радіо Свобода" змушене припинити діяльність у росії
  Loading...