Дружина механіка "Леманн Тімбер": З хвилини на хвилину корабель має ввійти у нейтральні води

  З хвилини на хвилину корабель з українськими моряками має ввійти у нейтральні води. Там їх зустріне катер з паливом і медиками. Про це 5 каналу повідомила дружина старшого механіка судна Світлана Рудниченко. Вона спілкувалася телефоном з капітаном корабля. Майже півтора місяця люди були бранцями сомалійських піратів.
  Зараз судно прямує до міста Оман, звідки бранці - повернуться додому. Нагадаємо, за даними МЗС, вчора о девятій вечора за Києвом, пірати залишили захоплене судно "Леманн Тімбер". Щоб уникнути нових захоплень - за цим кораблем на відстані стежить військовий корабель. Стан 15 моряків, серед яких 4 українців, задовільний.

  Світлана Рудниченко: "Топливо - у них то,что остатки остались. Они надеются, что дотянут в нейтральные воды, и там уже будут пытаться дозаправиться. Катер, который вышел, в принципе, там 2 медика. Мы надеемся, что всё-таки сможет пришвартоваться этот катер и оказать людям первую хотя-бы помощь - пока дойдут они в порт.Так как нам представитель фирмы пообещал, их в порту снимут и окажут первую медицинскую помощь, чтобы они могли бы, в состоянии были долететь домой."
  Попередній матеріал
  У Дніпропетровську презентували герб міста на час проведення Євро-2012
  Наступний матеріал
  У Японії завершився саміт G8 (РОЗШИРЕНО)
  Теги:
  Loading...