Другий фіналіст єврочемпіонату визначиться сьогодні у Варшаві

  Другий фіналіст єврочемпіонату визначиться в матчі Німеччина-Італія сьогодні у Варшаві. Він розпочнеться незабаром у польській столиці. Тисячі вболівальників - вже чекають на початок гри у фанзоні. Разом із фанатами до Варшави прибула італійська та німецька поліція.

  Понад 6 тисяч співробітників польської поліції - сьогодні вийшли на патрулювання. Разом із офіцерами з Німеччини та Італії - забезпечують порядок у Варшаві. Інтернаціональні патрулі  із задоволенням фотографуються з фанатами. Правоохоронці впевнені - вечір буде спокійний.

  Катя Краузе, офіцер поліції з Німеччини: "Ми думаємо, все буде спокійно. Звичайно, не можна виключати, що сюди приїдуть німецькі хулігани, але навряд чи багато. Сподіваємося, сьогоднішній матч стане справжнім футбольним святом".

  Роберто Рікарді, офіцер поліції з Італії: "Я сподіваюся, тут буде чудова атмосфера, усі радітимуть і святкуватимуть. Чекаю після гри грандіозної вечірки".

  Напередодні на кордоні з Україною  упіймали контрабандиста, який намагався провезти до Польщі невелику кількість вибухівки. У нього також знайшли мобільний телефон із фото варшавського стадіону. Поліція - запровадила найвищий рівень тривоги. Утім, запевняє - вантаж не становив небезпеки для проведення турніру, а підвищена готовність - звична справа перед масовими заходами.

  Йоанна Муха, міністр спорту та туризму: "Підвищення рівня тривоги - це нормально. Поліція ретельніше пильнуватиме, що відбувається на вулицях. Уболівальники не відчують жодних обмежень".

  На Національному стадіоні Варшави очікують на 50 тисяч вболівальників. 8 тисяч з них - це фанати з Німеччини, ще 2 з половиною - з Італії. За даними букмекерів - у фінал має вийти Німеччина. Хто переможе - стане відомо ближче до півночі.

  "5 канал".

  Попередній матеріал
  Конституцію шрифтом Брайля подарували людям з вадами зору в Івано-Франківську [відео]
  Наступний матеріал
  Італія стала другим фіналістом Євро-2012
  Теги: