Другий день парламентських виборів у Єгипті

  Другий день парламентських виборів у Єгипті. Співробітники дільниць прогнозують надзвичайно високу явку. За попередніми даними, лідер перегонів - ісламістський рух "Брати-Мусульмани".

  Напередодні через небувалу активність виборців - роботу дільниць довелося продовжити на дві години. Люди вистоювали багатогодинні черги. Зараз у країні - обирають депутатів нижньої палати парламенту. Це перші вибори після повалення режиму Хосні Мубарака. Натепер, голосують лише у дев’яти із 27-ми провінцій. Решта єгиптян - голосуватимуть у середині грудня та на початку січня. Далі обиратимуть верхню палату. Повні результати будуть не раніше березня.

  Саїд Маді, спостерігач від партії Брати-Мусульмани: "Я ходжу на вибори вже понад двадцять років. І хочу зазначити, що цьогоріч - волевиявлення проходить зовсім інакше, аніж це бувало раніше. Нинішні вибори - прозорі і вільні, ні на кого не чинять тиск, і дуже багато людей прагнуть проголосувати".

  Фоузі Мусса, виборець: "Я голосую - вперше у житті. А дожив уже до літнього віку! Зараз візчуваю, що до мого волевиявлення дослухаються, натомість раніше ми усі знали, що від нас нічого не залежить і на вибори не ходили".

  Попередній матеріал
  Залізничний колапс у Болгарії
  Наступний матеріал
  У Греції зростає кількість безпритульних
  Теги: