До штурму двох аеропортів Бангкока готується тайська поліція

  Правоохоронцям мають допомогти повітряні та військово-морські сили. Про це повідомив прем`єр Таїланду - Сомчай Вонгсават. Час проведення операції глава уряду не уточнив. Невідомо також, чи армія послухається наказу прем`єра. Втім, поблизу летовищ уже стоять карети швидкої допомоги.
  Полісмени і військові повинні очистити термінали від протестувальників. Вже два дні поспіль Національний союз за демократію тримає в облозі головний Міжнародний аеропорт "Суварна-бхумі", а напередодні опозиціонери захопили і внутрішній аеропорт у Бангкоку. Припинити облогу обіцяють лише за умов відставки прем`єра та розпуску парламенту. На цей ультиматум Сомчай Вонгсават не пристає.

  Сомчай Вонгсават, прем`єр-міністр Таїланду: "Як глава уряду я повинен зробити щось, щоб відновити порядок. Я повинен оголосити надзвичайний стан на окремих територіях, зокрема у аеропортах. Це рішення не містить наміру уразити когось. Я просто хочу посприяти силам безпеки. Вони мають вкласти розум у голови людей, які хибно розуміють ситуацію".

  Тим часом повітряне сполучення з Таїландом суттєво порушене. Тисячі туристів досі не можуть вилетіти додому. Радісна новина лише для російських туристів, 227 росіян повернулися з Бангкока у Новосибірськ.
  Попередній матеріал
  У Мумбаї визволили усіх заручників
  Наступний матеріал
  Донеччанам заборгували 200 млн грн заробітної плати (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...