До масштабної економічної кризи у Чилі може призвести страйк портових робітників

  До масштабної економічної кризи у Чилі - може призвести страйк портових робітників у країні. Так вважають аналітики.

  Перші виступи докерів - почалися на півночі країни. Робітники порту Мехільонес припинили роботу ще три тижні тому. Вони вимагали покращити умови праці, зокрема - виділити їм хоча б півгодини на день для обідньої перерви. З часом до страйкарів долучилися  і працівники інших водних терміналів. Натепер страйк у Чилі охопив - вже одинадцять портів. Припиняти протести - докери не збираються, допоки влада не дослухається до їхніх вимог. Між тим через страйк значних збитків зазнає галузь міжнародних морських вантажоперевезень Чилі.

  Енріке Солар, протестувальник: "Зараз для Чилі вкрай важливо змінити законодавство і забезпечити людям гідні умови праці. Робітники мають право на хоча б мінімальну обідню перерву".

  Крістіан Альєндес, президент федерації експортерів фруктів: "На сьогодні ми не змогли вчасно вивезти шістсот тисяч контейнерів з товаром. А наш вантаж - швидко псується, ще трохи, і ці фрукти можна буде просто викинути. Усі вони призначені для експорту за кордон, тож ми втрачаємо чималі гроші".

  Попередній матеріал
  Найбільший європейський фестиваль фантастики "Єврокон" стартує у Києві
  Наступний матеріал
  Новонароджених дитинчат білих тигрів уперше показали медіа в зоопарку Тобу
  Теги:
  Loading...