Найбільший європейський фестиваль фантастики "Єврокон" стартує у Києві

  Найбільший європейський фестиваль фантастики "Єврокон" за тиждень стартує у Києві. Захід проведуть у рамках книжкового ярмарку "Медвін".

  Зо два десятки спеціальних гостей - популярних фантастів з Європи, Росії та України - презентують свої книжки, проведуть зустрічі з читачами та лекції. Серед запрошених фантасти Сергій Дяченко, Генрі Лайоном Олді, Крістофер Пірст та Андрій Валентинов. Для відвідувачів приготували низку майстер-класів, окрасою заходу стане книжна кухня з Оксаною Забужко. В суботу - останній день заходу - традиційно присвятять дітям. Окрім того - відзначать кращих письменників.

  Дмитро Капранов, куратор культурної програми ярмарку "Медвін": "8-я весіння книжкова ярмарка "Медвін" традиційно збирає багато майданчиків, на яких відбуваються різні події - це і майстер-класи, і літературні зустрічі і книжкова кухня. Цього року в нас буде невелика сенсація - у нас на книжковій кухні буде Оксана Забужко".

  Іваклій Вахтангішвілі, заступник керівника оргкомітету "Єврокон 2013": "Презентация книг, презентация зарубежных журналов, автограф - сессия несомненно с Пановым, с Дяченко, с Олдям и Валентиновым. Постараемся обеспечить наш стенд книгами именно тех авторов, которые приедут. Это очень важно - люди смогут эти книги взять, там же у авторов подписать".

  Попередній матеріал
  Поглиблюється протистояння на Корейському півострові [відео]
  Наступний матеріал
  До масштабної економічної кризи у Чилі може призвести страйк портових робітників
  Теги:
  Loading...