До масштабного аукціону діамантів готуються у США

  До масштабного аукціону діамантів готуються у США. У Нью-Йорку з молотка підуть коштовності легендарної актриси Елізабет Тейлор - приблизно три сотні предметів.

  Це буде - один з наймасштабніших розпродажів за історію аукціонного дому "Крістіс". Його початок - призначено на 13 грудня. А поки що лоти  виставили на огляд потенційних покупців. Серед них персні, намиста та тіари, у яких зірка з`являлася на екранах та у повсякденному житті. Також з молотка піде значна частина її гардеробу, зокрема - дві весільні сукні Тейлор. Організатори аукціону планують вторгувати щонайменше 50 мільйонів доларів. Частину отриманих коштів передадуть фонду боротьби зі СНІДом, який акторка заснувала 20 років тому.

  Рауль Кадакія, представник аукціонного дому Сhristie's: "Люди запитують: чому ця колекція прикрас вважається однією з найкращих? Відповідь - проста: по-перше, через її розміри і розмаїття, а по-друге - через всесвітню славу колишньої власниці цих каменів. У колекції є як антикваріат початку 16-го сторіччя, так і витвори найкращих сучасних дизайнерів. Це - колумбійські смарагди, прекрасні сапфіри, фантастичні рубіни з Бірми, а також - найбільші у світі перли. І усі ці коштовності - осяяні магією Елізабет Тейлор".

  Попередній матеріал
  Ялинки з електронним маркування невдовзі з’являться в Україні
  Наступний матеріал
  Сьогодні у Києві відбудеться церемонія жеребкування фінальної стадії Євро-2012
  Теги: