Американські танки вирушили з грузинського порту Поті на базу Вазіані

Триває підготовка до військових навчань "Благородний партнер-2016"

Вишкіл розпочнеться 11 травня. Окрім танків привезли й інші бойові машини. Доставили їх Чорним морем з болгарського порту Варна, далі техніка попрямує до військової бази Вазіані, неподалік Тбілісі.

В навчаннях візьмуть участь 500 грузинських військових, 650 американських та 150 британців. Окрім важкої наземної техніки будуть задіяні також літаки. Мета навчань – укріплення оборони Грузії. Триватиме військовий вишкіл два тижні.

Нагадаємо, у червні пройдуть навчання НАТО у Східній Європі "Анаконда-2016", які відбудуться у Польщі та акваторії Балтійського моря. Цього року в навчаннях за програмою НАТО, які відбудуться з 7 по 17 червня, візьмуть участь 31 тис. військовослужбовців із 19 країн НАТО (у тому числі 12 тис. поляків і майже 14 тис. американців), а також з шести країн-учасників програми, зокрема й України.

При цьому завдання виконуватимуться у повітрі, на суходолі та морі на семи полігонах країни, а повітряні сили, сили спецпризначень, а також розвідувальні підрозділи тренуватимуться і за межами полігонів.

Нагадаємо, на початку березня в Міноборони повідомили, що у 2016 році військовослужбовці ЗСУ візьмуть участь у 10 багатонаціональних навчаннях. Також днями до Молдови увійшла велика колона бронетехніки НАТО.

Попередній матеріал
На Вінниччині "кіборг" підірвався на гранаті
Наступний матеріал
Азербайджан може повернути Карабах силою через порушення резолюцій ООН

У Латвії стартували масштабні міжнародні навчання НАТО

Лондон удвічі збільшить допомогу у навчанні українських військовослужбовців

НАТО розпочинає двадцяті стратегічні політико-воєнні навчання