американські танки 5.ua

Американські танки вирушили з грузинського порту Поті на базу Вазіані

Триває підготовка до військових навчань "Благородний партнер-2016"

Вишкіл розпочнеться 11 травня. Окрім танків привезли й інші бойові машини. Доставили їх Чорним морем з болгарського порту Варна, далі техніка попрямує до військової бази Вазіані, неподалік Тбілісі.

В навчаннях візьмуть участь 500 грузинських військових, 650 американських та 150 британців. Окрім важкої наземної техніки будуть задіяні також літаки. Мета навчань – укріплення оборони Грузії. Триватиме військовий вишкіл два тижні.

Нагадаємо, у червні пройдуть навчання НАТО у Східній Європі "Анаконда-2016", які відбудуться у Польщі та акваторії Балтійського моря. Цього року в навчаннях за програмою НАТО, які відбудуться з 7 по 17 червня, візьмуть участь 31 тис. військовослужбовців із 19 країн НАТО (у тому числі 12 тис. поляків і майже 14 тис. американців), а також з шести країн-учасників програми, зокрема й України.

При цьому завдання виконуватимуться у повітрі, на суходолі та морі на семи полігонах країни, а повітряні сили, сили спецпризначень, а також розвідувальні підрозділи тренуватимуться і за межами полігонів.

Нагадаємо, на початку березня в Міноборони повідомили, що у 2016 році військовослужбовці ЗСУ візьмуть участь у 10 багатонаціональних навчаннях. Також днями до Молдови увійшла велика колона бронетехніки НАТО.

Попередній матеріал
На Вінниччині "кіборг" підірвався на гранаті
Наступний матеріал
Азербайджан може повернути Карабах силою через порушення резолюцій ООН
Теги:
Loading...
У Латвії стартували масштабні міжнародні навчання НАТО

У Латвії стартували масштабні міжнародні навчання НАТО

Лондон удвічі збільшить допомогу у навчанні українських військовослужбовців

Лондон удвічі збільшить допомогу у навчанні українських військовослужбовців

НАТО розпочинає двадцяті стратегічні політико-воєнні навчання

НАТО розпочинає двадцяті стратегічні політико-воєнні навчання