До дев`яти зросла кількість жертв потужних снігопадів у США

  До дев`яти зросла кількість жертв потужних снігопадів у США. Негода дошкуляє американцям - з кінця минулого тижня. У Конектикуті, Нью-Джерсі та Массачусетсі - опадів було найбільше. Там місцева влада - запровадила режим надзвичайної ситуації.

  Таких снігопадів у жовтні - не пам`ятають навіть старожили східного узбережжя США. Кажуть - близько тридцяти років тому - наприкінці другого місяця осені - випало приблизно двадцять сантиметрів снігу. Зараз - висота покриву - удвічі більша. А подекуди кучугури - сягають сімдесяти сантиметрів заввишки.  Мокрий сніг - обліпив і поламав дерева і електричні дроти. Це призвело до загибелі людей. 

  Керол Рашман, мешканка Нью Джерсі: "На мою автівку впало дерево. Хтось там нагорі мене напевно дуже любить - я не отримала ні подряпини. Іншим пощастило менше".

  Чоловік: "Я вчасно вийшов з машини. Затримався б усередині на кілька секунд довше - загинув би. Дерево просто розтрощило моє авто".

  У комунальників регіону - аврал. Їхнє основне завдання - відновити енергопостачання. Адже без світла лишилися - чотири мільйони людей. Знеструмлення світлофорів - призвело до масових аварій на дорогах. Є перебої і у повітряному та залізничному сполученнях. Перенесли або відклали рейси - у нью-йоркських аеропортах - Кеннеді та Ла Гардія, така ж ситуація і на летовищах Філадельфії та Нью-Джерсі.

  Ендрю Куомо, губернатор Нью-Йорка: "Зараз все виглядає досить оптимістично. Сніг сяє на сонечку. Але насправді з наслідками негоди ще доведеться боротися тривалий час. У місті працюють численні бригади рятувальників та комунальників, і у них дуже багато роботи. Необхідно якнайшвидше відновити енергопостачання, зокрема - на автошляхах".

  Негода завдала збитків на мільйони доларів. Метеорологи  - заспокоюють: холодний фронт скоро полишить територію Штатів. Нових снігопадів найближчим часом - не передбачають, а температура повітря повернеться до норми - вже за кілька днів.

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  30 млрд. дол. спрямує уряд Таїланду на подолання наслідків повені
  Наступний матеріал
  41-ший кінофестиваль "Молодість" завершився
  Теги: