До чотирьох зросла кількість жертв стрілянини у французькій Тулузі

  До чотирьох зросла кількість жертв стрілянини у французькій Тулузі. Троє з них - діти. Ще 5 - постраждали. Зловмисник відкрив вогонь поблизу єврейської школи по натовпу учнів та батьків. Потому втік з місця - на мопеді.

  Це - вже третій напад озброєних мотоциклістів за тиждень. Чотири дні тому в місті Монтобан невідомий розстріляв двох десантників, а ще раніше за таких самих обставин загинув парашутист у Тулузі. У зв`язку з нападами - французьким солдатам заборонили ходити у військовій формі за межами баз. Убивства розслідує поліція. Місцева преса пише - калібр куль, якими стріляли в єврейській школі, збігається з тими, якими убили солдатів.

  Мішель Ваде, прокурор міста Тулуза: "Чоловік зліз з мопеда і відкрив вогонь по усіх, хто стояв поруч, як дітей, так і дорослих. Він стріляв в учнів, коли вони тікали до школи. Загинули чотири людини. Один підліток зазнав тяжких поранень - зараз йому роблять операцію в лікарні Тулузи".

  Ніколя Саркозі, президент Франції: "Який жах. Це - трагедія. Я не здатен зрозуміти, як таке могло статися. Різанина єврейських школярів - це неприйнятно. Це божевілля".

  Попередній матеріал
  У Греції футбольні фанати влаштували безлади
  Наступний матеріал
  Тепло в Україну прийшло всерйоз і надовго
  Теги: