Тепло в Україну прийшло всерйоз і надовго

  Пакувати шуби до шафи - радять в українському гідрометеоцентрі. Там запевняють: тепло в Україну прийшло всерйоз і надовго.

  Уже зараз температура підскочила - максимальних 23-ьох градусів на Одещині. Надалі, а саме в 20-их числах березня, весна трохи пригальмує буде від шести до 13-ти тепла і подекуди дощитиме. Та попри стрімке танення снігу - до повеней навряд чи дійде, - заспокоюють в МНС. Активно підвищується рівень води у Дністрі, у його притоках та у закарпатських річках - до 60 сантиметрів. Утім, загрози підтоплення - поки що немає. Занепокоєння викликає - тільки Дунай.

  Олексій Чунарьов, заступник голови Державного агентства водних ресурсів України: "Виникає занепокоєність, і ми зараз активно працюємо на попередження можливих негативних явищ".

  Микола Кульбіда, директор Українського гідрометцентру: "Небезпечних явищ, пов`язаних з погодою, протягом поточного тижня ми не чекаємо. Протягом 21-23-го, потім 25-26-го і ще одна хвилька холоду пройде 1-2-го квітня: відбудеться зниження на 5-10 градусів".

  Попередній матеріал
  До чотирьох зросла кількість жертв стрілянини у французькій Тулузі
  Наступний матеріал
  Надзвичайний стан через потужні повені запровадила влада Нової Зеландії
  Теги: