unian.net

До "сирійського санкційного списку" США увійшли кілька російських банкірів

  США також включили до списку санкційних осіб шестеро членів уряду Сирії

  США включили до списку санкційних осіб щодо Сирії російських банкірів. Про це йдеться у повідомленні на сайті міністерства фінансів США, інформує УНІАН.

  Інформується, що до списку увійшли керівники банку "Темпобанк": заступники голови правління Микола Ахломов, Ірина Коженкова і Олена Апанасенко, а також голова Наглядової ради Андрій Дубиняк і члени Наглядової ради Леонід Решетников, Дмитро Мітяєв, Аркадій Вайнштейн, Олена Жирова і Володимир Гаглоев.

  "До "чорного списку" США увійшли також і шестеро членів уряду Сирії: міністр промисловості Ахмад аль-Хамо, міністр нафти і мінеральних ресурсів Алі Ганем, міністр технологій і комунікацій Алі аль-Заріф, міністр фінансів Мамун Хамдан, міністр інформації Мухаммад Раміз Турджуман і міністр транспорту Алі Хаммуд. У список потрапив глава ЦБ Сирії Дурейд Дурга", – зазначається у повідомленні.

  Нагадаємо, напередодні Євросоюз продовжив санкції проти Росії. Продовження санкційного режиму було ухвалене у відповідь на дестабілізацію Росією ситуації в Україні та невиконання Мінських домовленостей. 

  Попередній матеріал
  У Чернігові внаслідок пожежі у п’ятиповерхівці загинула людина
  Наступний матеріал
  Експерт: Був єдиний реальний період припинення вогню на Донбасі – перед введенням військ РФ у Сирію
  Loading...

  У НАТО підтримують продовження санкцій проти Росії

  Україна готує нові доповнення до санкційного списку проти РФ – Клімкін

  Британія та Польща запропонували посилити санкції проти Росії

  Стало відомо, яка країна ЄС саботувала продовження санкцій проти РФ