Kraina Info

Стало відомо, яка країна ЄС саботувала продовження санкцій проти РФ

  Зокрема, країна-член Євросоюзу виступила проти продовження поточних санкцій ще на рік та введення нових проти країни-агресора

  Італія блокувала спроби продовжити термін дії санкцій Євросоюзу щодо Росії на рік, а не на півроку. Крім того, Рим був проти розширення санкцій через ймовірні злочини з боку Росії в Сирії. Про це повідомили учасники одноденного саміту ЄС у Брюсселі, передає "Радіо Свобода".

  "У нас була дискусія, яка, на щастя, закінчилася без урахування варіанту, який був би, на мою думку, помилковим, – реагувати на ситуацію в Сирії та Алеппо санкціями ЄС проти Росії", – заявив прем’єр-міністр Італії Паоло Джентілоні.

  Він також стверджував, що більшість країн погодилися з Італією в тому, що помилкою було б запровадження проти Москви нових санкцій додатково до тих, які вже накладені через агресію РФ в Україні.

  Окремо зауважимо, що Італія була й серед тих країн, які виступили проти пропозиції Польщі продовжити чинні санкції проти Росії на цілий рік, а не на шість місяців.

  "Деякі з наших колег прагнули б, можливо, продовжити санкції й на 12 місяців, але, насправді, це було ясно від початку, що можна підтримувати наш нинішній формат", – наголосив голова Європейської ради Дональд Туск.

  Як відомо, 15 грудня представники країн ЄС на саміті у Брюсселі домовилися продовжити санкції проти РФ через її агресію в Україні ще на півроку. Офіційне рішення буде оформлене і оприлюднене наступними днями.

  Нагадаємо, раніше в Австрії вирішили, що санкції проти РФ приносять "більше шкоди, ніж користі".

  Попередній матеріал
  Меркель підтвердила рішення продовжити санкції проти РФ ще на півроку
  Наступний матеріал
  Жіночу збірну України з баскетболу 3х3 визнано "Командою року"

  Порошенко привітав рішення ЄС продовжити санкції проти Росії

  ЗМІ: Лідери ЄС продовжили санкції проти Росії ще на півроку

  Меркель і Олланд заявили про необхідність продовжити санкції проти Росії через невиконання Мінських домовленостей

  В Австрії вирішили, що санкції проти РФ приносять "більше шкоди, ніж користі"