До 22 500 зросла кількість загиблих від циклону у М`янмі

  До двадцяти двох з половиною тисяч зросла кількість загиблих від циклону у М`янмі. Про смерть багатьох з них дізналися цієї ночі - коли рятувальники дісталися віддалених районів. Ще сорок тисяч людей вважають зниклими безвісти.
  Негода насунулася на М`янму минулими вихідними. Швидкість вітру сягала 200 кілометрів за годину. Вода піднялася до трьох з половиною метрів. Кілька населених пунктів зруйновані вщент. Спочатку уряд країни приховував масштаби трагедії - у перших повідомленнях йшлося про "кілька сотень жертв". Та, зрештою, коли М`янма опинилася на межі гуманітарної кризи, військова хунта погодилася на міжнародну допомогу. Поміч надає ООН та Єврокомісія, яка вже виділила нужденним 2 мільйони євро. Допомагають також Індонезія, Таїланд та Китай.

  Річард Хорсі, Речник Департаменту ООН з координації гуманітарної діяльності: "Просто зараз не їжа є нагальною потребою, їм найбільш необхідні вода та притулок. Але найближчим часом ми оцінимо ситуацію з продуктами, щоби переконатися, що харчів удосталь".
  Попередній матеріал
  СП контролюватиме відрядження голів ОДА
  Наступний матеріал
  Нараду Тимошенко з керівниками регіональних відділень ФДМ - скасували
  Теги:
  Loading...