Нараду Тимошенко з керівниками регіональних відділень ФДМ - скасували

  Масових звільнень у Фонді державного майна не буде. Призначений урядом керівник Фонду, народний депутат Андрій Портнов, який два тижні тому погрожував звільнити усіх чільників регіональних відділень, що не приїдуть 6-го травня до прем`єрки на нараду, сьогодні заявив - її взагалі скасували.
  Таке рішення, як пояснив Портнов, ухвалили через те, що Секретаріат Глави держави заборонив керівникам регіональних відділень ФДМ їхати на нараду до прем`єрки. Підтримана канцелярією Президента Валентина Семенюк-Самсоненко підтверджує - згідно з чинним законодавством Фонд державного майна і керівники його регіональних відділень не підпорядковуються уряду. А їхні збори повинні проходити лише у приміщенні Фонду. Проведення наради у будівлі Кабміну, за словами Семенюк-Самсоненко, були б незаконні.

  Валентина Семенюк-Самсоненко, голова Фонду державного майна України: "Ще до мого приходу на роботу у фонд державного майна в січні місяці 2005 року був виданий указ в якому заборонено регіональним відділенням фонду держмайна України виїздити на інші адреси, крім Кутузова 18/9 і це повинно буди зі згоди фонду державного майна і його керівника, який знаходится в цьому приміщенні".
  Попередній матеріал
  До 22 500 зросла кількість загиблих від циклону у М`янмі
  Наступний матеріал
  У аварії судна "Мона Ліза" винний штурман,- міноборони Латвії
  Теги:
  Loading...