Держдеп США попередив про зростання терористичної загрози

  Тим часом, Держдеп одразу попередив про зростання терористичної загрози. Підвищили заходи безпеки самі Сполушені Штати, а Єгипет і Ірак.Про ліквідацію головного ворога Сполучених Штатів - Усами Бін Ладена - заявив Барак Обама. Він повідомив: військова спецоперація відбулася біля пакистанського міста Аботтабад, де лідер Аль-Каїди мешкав зі своїми родичами.

  Перестрілка Бін Ладена з американськими спецпризначенцями тривала 40 хвилин. За повідомленням америнських ЗМІ, окрім лідера Аль-Каїди ймовірно загинув його син, а також дружина. Обама заявив, що санкціонував спецоперацію особисто тиждень тому. Вашингтон проводив її спільно із пакистанською владою, якій дякує за допомогу. Утім, експертиза ДНК, яка буде офіційним доказом, що убили саме Бін Ладена, буде готова лише за кілька днів. Тіло терориста номер один викинули в море - з одного боку, як кажуть американці, щоби вшанувати мусульманську традицію про обов`язкове поховання протягом доби, з іншого, щоби не створити місце паломництва послідовників.

  Барак Обама, президент США: "Повідомляю світу та американському народу - агенти спецслужб Сполучених Штатів убили терориста Усаму бін Ладена. Він причетний до загибелі тисяч невинних чоловіків, жінок і дітей. Бін Ладен також організував наймасштабнішу атаку на території США 11-го вересня 2001-го року".

  Попередній матеріал
  Перші жертви каракуртів у Маріуполі [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Синоптики прогнозують на завтра в Україні негоду
  Теги: