Дайджест міжнародних новин за 31 жовтня

   

   

  СУТИЧКИ В ІТАЛІЇ

  Тисячі протестувальників побилися з поліцією в центрі Рима. Вони виступили проти намірів уряду країни скоротити програму надання соціального житла. Мітингарі заявляють, що влада вже почала виселення незаможних громадян з комунальних будинків. Представники кабінету міністрів стверджують - такі заходи необхідні для подолання економічної кризи.

  ПРОТЕСТ У КЕНІЇ

  У Найробі демонстранти вимагали справедливого покарання для винних у груповому зґвалтуванні. Обурення протестувальників спричинила бездіяльність правоохоронців у справі зґвалтування 16-річної Ліз, яка стала жертвою нападу з боку шістьох чоловіків. Підозрюваних покарали громадськими роботами - косінням трави. Дівчина ж унаслідок завданої травми спини залишилася прикутою до інвалідного стільця.

  АВАРІЯ У МЕКСИЦІ

  Понад сім з половиною тисяч людей були змушені евакуюватись через аварію на нафтопроводі у Мексиці. Інцидент стався у штаті Халіско. За попередніми даними, до одного з трубопроводів державної компанії - спробували під`єднатися невідомі. Це спричинило масштабний витік нафтопродуктів.

  ЗЕМЛЕТРУСИ У КИТАЇ

  Одразу два землетруси із різницею у 10 хвилин сталися на північному сході Китаю. У провінції Гірин щонайменше шестеро людей зазнали поранень. Магнітуда підземних поштовхів склала 5 цілих і 5 десятих. Епіцентр перебував на глибині шести кілометрів у районі міста Сунь-юань. Влада евакуювала з постраждалого регіону тисячі людей.

   ХІДЖАБИ В ТУРЕЧЧИНІ

  Уперше за 15 років жінки-депутати турецького парламенту прийшли на засідання в хіджабах. Хоча формальної заборони на носіння цих хусток у законодавчому органі країни немає, але в 1999-го жінку, яка вчинила подібним чином, виключили з парламенту. Адже конституція Туреччини захищає світський стиль життя в країні, хіджаби ж є символом ісламу. Тепер же за депутаток особисто замовив слово прем’єр-міністр Реджеп Ердоган.

  Попередній матеріал
  Лимонова затримала поліція Москви
  Наступний матеріал
  Юна вінничанка перемогла у престижному міжнародному конкурсі анімаційних фільмів [відео]
  Теги: