Дайджест міжнародних новин за 29 жовтня

  Час нагадати чим запам’ятається цей день у відеострічках провідних інформаційних агенцій  світу.

   

  Бразилія-протест

  Безладдя на вулицях бразильського міста Сан-Паулу. Там поліція - нібито випадково - застрелила підлітка. Обурені протестувальники - вийшли трощити вітрини та палити транспорт. Згоріли щонайменше дві вантажівки та п’ять автобусів. На кілька годин рух транспорту містом зупинився.

  Росія-негода

  Шторм «Святий Іуда» дістався півночі Росії. У Санкт-Петербурзі швидкість вітру сягала 15-ти метрів за секунду, біля Фінської затоки - була майже удвічі більшою. Вода у Неві піднялася більш як на метр, та з берегів річка не вийшла. Попри негоду, місцевий аеропорт не скасовував рейси.

  Австралія-негода

  Сотні повалених дерев і знесених дахів. На сході Австралії - між Сіднеєм і Брісбеном - вирує перший літній шторм. Щонайменше шестеро людей травмовані. Серед них - жінка, яку вразила блискавка.

  Португалія-хвиля

  Врятував життя - і побив рекорд. У Португалії - під час змагання серфінгістів - один з екстремалів витягнув з-під води товаришку. А потім - на крилах піднесення - підкорив велетенську хвилю. Висота її - понад 30 метрів. Організатори змагань кажуть - таке - не вдавалося ще нікому.

  Кувейт-футбол

  Футбольний суддя у Кувейті - побився із гравцем - просто на полі. Вдарив по обличчю - щоб не нарікав на несправедливість. Потім - додав штурханів. І роздав його товаришам - чотири червоні картки. Зрештою, жертви суддівської люті - матч програли.

  «5 канал».

  Попередній матеріал
  100 тис. інсультів щороку фіксують в Україні [відео]
  Наступний матеріал
  Янукович у Дніпропетровську подивився масштабну реконструкцію форсування Дніпра [відео]
  Теги:
  Loading...