Дайджест міжнародних новин за 28 жовтня

  Час нагадати чим запам’ятається цей день у відеострічках провідних інформаційних агенцій світу.

   

  Протест - Туреччина

  В Анкарі - активісти побилися із поліцією, біля стінами суду. Там - саме вирішували - чи арештовувати поліцейського, що застрелив демонстранта. Одного з тих, що влітку захищали від забудови парк Ґезі. Судді постановили - поки що обійтися без арешту. Тоді активісти і пішли в наступ на поліцію.... Та - відбила атаку водометами і перцевим газом.

  Перу - протест за биків

  У Перу - поліцейські розігнали противників кориди. Кілька сотень молодих людей намагалися зірвати бій биків. Оточили старовинну арену, кричали на відвідувачів: «убивці». Декілька активістів - навіть прорвалися усередину. Утім, попри опір громади, видовищний бій таки відбувся.

  Тяньаньмень

  Через масштабне ДТП - у Пекіні - закрили для туристів заборонене місто. Просто у чергу - в’їхав автомобіль. Загинули усі троє, що були всередині, та ще двоє туристів. Нині місце аварії - оточене парканом. Подробиці інциденту місцева поліція тримає у таємниці.

  Литва - спалюють статуї

  Солом’яну худобу, велосипеди та рибу - палили в литовських селах. До вогню пустили все, чим пишається громада. Майстрували фігури кілька тижнів. І спалили за одну ніч. Так - вітають наближення Дня всіх святих.

  Японія - малюнки на каві

  Яскравим і безпечним видовищем тішать одне одного японці. Об’ємні малюнки на каві - одна з найпопулярніших новинок у токійських кафе. За кілька хвилин - з молочної піни - майстри створюють подоби - котів чи собак. Іноді - малюють портрети.

  «5 канал».

  Попередній матеріал
  У Грузії складає повноваження Саакашвілі
  Наступний матеріал
  Дніпропетровськ причісують і миють через завтрашній візит Януковича [відео]
  Теги:
  Loading...