Дайджест міжнародних новин за 15 жовтня

    Небезпеки на морі і на суходолі - сьогодні чимало демонстрували відеострічки провідних інформаційних агенцій світу. Час пригадати про ці історії.

     

    Видовищний порятунок моряків. У Китаї - спалахнуло вантажне судно «Супер-Сан». Зайнялися дрова, що лежали на палубі. На допомогу кинулися рятувальники. Цілими й неушкодженими витягнули на берег усіх 23-х членів екіпажу.

    Понад сто тисяч людей евакуювали у В’єтнамі. На країну насунувся потужний тайфун. Швидкість вітру сягає 30 метрів за секунду. Пориви зносять дерева й дахи. Від наслідків негоди загинули щонайменше п’ятеро людей.

    Понад 80 людей загинули на Філіппінах - внаслідок потужного землетрусу - магнітудою сім і два. Сотні людей - поранені. Зруйновані десятки будівель, історичних пам’яток та доріг. місцеві метеорологи кажуть - такого країна не бачила майже чверть століття.

    Із власної волі ризикують життям учасники вело-перегонів в американському штаті Юта. 25-теро екстремалів - змагаються на гірських велосипедах. Переможе - той, хто найкраще виконає усі можливі трюки - від вільного спуску з півкілометрового схилу - до заїзду по багнюці. Наймолодшому з учасників - лише 17 років.

    Безпечним і корисним хобі - хизується каліфорнійський фермер Гері Міллер. Він виростив велетенський гарбуз - вагою майже у 900 кілограмів. Це один із найбільших гарбузів в усьому світі. Нагорода - відповідна. На місцевому ярмарку фермеру вручили 12 тисяч доларів.

    «5 канал».

    Попередній матеріал
    Міжнародний день сільських жінок святкують сьогодні у світі [відео]
    Наступний матеріал
    Кваснєвський і Кокс відзвітували про місію в Україні на засіданні Європарламенту [відео]
    Теги: