Дайджест міжнародних новин за 13 листопада

  Час пригадати чим запам’ятається цей день у відеострічках провідних інформаційних агенцій світу.

   

  ФІЛІППІНИ ОГОВТУЮТЬСЯ ВІД ТАЙФУНУ

  Рішуче зупинити мародерство в постраждалій від супертайфуну «Хайян» провінції Лейте вирішила влада Філіппін. У Таклобані військові розстріляли на місці вісьмох людей, які грабували державний склад. Офіційна кількість загиблих зросла до двох із половиною тисяч. Місцева ж преса продовжує повідомляти про десять тисяч жертв негоди.

  СТРАЙК В ІТАЛІЇ

  На чотири години зупинився громадський транспорт у Римі. Страйкарі виступають проти економічних реформ влади. Зокрема, у запланованому бюджеті уряд не планує підвищувати зарплат і пенсій транспортникам. Повітряний же простір закриється на добу 22-го листопада, коли до страйкарів приєднаються працівники аеропортів і авіакомпаній.

  ШУКАЮТЬ ТОЛОКОННІКОВУ

  Ув’язнену учасницю панк-гурту «Пуссі-Райот» Надію Толоконнікову знову шукають. Федеральна служба виконання покарань Росії заявляє, що в жодній з виправних колоній Красноярського краю її немає. Уповноважений з прав людини Володимир Лукін каже - Толоконнікова перебуває в одній з місцевих тюремних лікарень, які формально є окремими закладами. Омбудсмен обіцяє чоловіку та адвокатам ув’язненої організувати зустріч з нею найближчими днями.

   ПРИВАТНИЙ ТРАМВАЙ У ПОЛЬЩІ

  Трамвай купив мешканець польського Лодзя - Томаш Адамкевич. Машині було 85-ть років, тож комунальники думали, що продають її на металобрухт. Але Адамкевич відремонтував його і тепер їздить вулицями міста. На життя заробляє, організовуючи платні екскурсії Лодзем на приватному трамваї.

   РЕКОРДНИЙ ДІАМАНТ

  Найбільший помаранчевий діамант у світі продали на аукціоні в Женеві. За коштовність вагою - майже 3 грами, тобто 15 каратів, віддали тридцять п"ять з половиною мільйонів доларів. Купив камінь анонімний колекціонер. Попередній помаранчевий діамант, який пішов з торгів, важив удвічі менше.

  «5 канал».

  Попередній матеріал
  У РФ активісти незареєстрованої лівої партії помстилися польським правим за напад на російську амбасаду у Варшаві
  Наступний матеріал
  Колона вантажівок вишикувалася на Сумщині [відео]
  Теги:
  Loading...