Чилі досі не оговталася після рунівного землетрусу 2010 року

  Чилі досі не оговталася після рунівного землетрусу 2010-го року, зокрема пошкоджена енергетична система країни. Аби заощадити електрику уряд оголосив війну краваткам.

  Нині в Чилі - розпал літа, температура повітря на вулиці - не менше 30ти градусів за Цельсієм.
  Працювати в таку спеку ще й у костюмі - непросто. Тому офісний персонал закликали зняти краватки. Урядовці запевняють таким чином працівники меньше використовуватимуть кондиціонери, які споживають багато електрики, а це дозволить  заощадить країні не менше 10 мільйонів доларів на рік. Просвітницьку рекламу - запустили на місцевому телебаченні. Втім, поки що акція не мала успіху.

  Пабло Лонгуейра, міністр економіки: "Як міністр економіки я особисто розпочинаю цю кампанію, знімаючи краватку. Знімімо їх усі! Заощадьмо енергію!"

  Робріго Альварез, міністр енергетики: "Вчинок простий, але дуже ефективний. Вимикання кондиціонерів заощаджує гроші користувачів та підтримує довкілля".

  Гонсало Кастро, мешканець Сантьяго: "Я проти повної відмови від краваток. є випадки та професії, коли вони необхідні. Не може ж з`явитися на людях без краватки міністр, інженер, лікар або журналіст? Це неприпустимо".

  Попередній матеріал
  Над українськими чотирилапими безхатчеками взялися опікуватися захисники тварин із Німеччини
  Наступний матеріал
  У Ризькому зоопарку вперше публіці показали усурійське тигреня
  Теги: