Над українськими чотирилапими безхатчеками взялися опікуватися захисники тварин із Німеччини

  Над українськими чотирилапими безхатчеками взялися опікуватися захисники тварин з Німеччини. Вони пропонують Україні запровадити у містах, які приймають матчі Євро -2012, програму гуманного ставлення до безпритульних тварин. Інакше погрожують бойкотувати футбольну першість.

  Європейська спільнота обурена фактами знищення безпритульних тварин в Україні. Зокрема, нещодавнім отруєнням кількох десятків безхатченків в Іллічівську. Німецькі захисники тварин закликали Україну терміново запровадити програму гуманного ставлення до чотирилапих по всій країні. Інакше погрожують бойкотувати міста, які прийматимуть ЄВРО-2012.

  Томас Шредер, президент Німецького союзу захисту тварин: "Якщо ми під час нашої роботи в регіонах зіткнемося з тим, що влада не захоче працювати за програмою гуманного ставлення до тварин, ми оприлюднимо факти західній громадськості. Це вплине на спонсорів чемпіонату".

  Передусім закордонні активісти пропонують у чотирьох українських містах створити  спеціальні стерилізаційні центри на кшталт побудованого ними закладу в Одесі. Там тварин  стерилізують та повертають на місця проживання. Завдяки цьому, кажуть у місті за 6 років безпритульних чотирилапих поменшало удвічі.

  Ірина Наумова, директор "Притулку для захисту тварин" м. Одеса: "Если это животное больно, опасно больно, оно остается в карантине, пока его вылечат, приведут в порядок, если животное здорово, оно отправляется в клинику на стерилизацию, после стерилизации оно помещается в чистый вольер и ожидает своей судьбы".

  Київ уже пристав на пропозицію захисників тварин. Донецьк , Харків та Львів мають визначитися незабаром. 

  Олена Мілова, Сергій Іщенко, Одеса, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Пенітернціарна служба не знає - хто зняв відео в камері Тимошенко
  Наступний матеріал
  Чилі досі не оговталася після рунівного землетрусу 2010 року
  Теги: