Члени правлячої партії Ємену перейшли на бік опозиції

  Колишні міністри з прав людини, туризму і транспорту та багато членів правлячої партії Ємену перейшли на бік опозиції і вимагають відставки президента Салеха. Вони створили власну політичну силу - "Справедливість і Розвиток".
  Колишні урядовці засудили застосування сили проти антивладних демонстрантів. Протести в  країні тривають уже три місяці поспіль. Під час сутичок мітингувальників з правоохоронцями загинули десятки людей. Переговори між представниками єменської влади та опозиції, які відбулися 17 квітня в Саудівській аравії не дали жодних результатів. Сьогодні має відбутися чергова зустріч делегацій обох сторін конфлікту в столиці Об"єднаних арабських еміратів - Абу-Дабі.

  Мохаммед Абу Лахум, лідер партії "Справедливість і Розвиток": "Ми вітаємо усіх учасників революції в нашій країні. Молодь вийшла на вулиці і вимагає змін. Наша партія буде активною політичною силою. Її головні цілі - це покращення в освіті та охороні здоров`я, збільшення інвестицій, стабільність і безпека громадян".

  Попередній матеріал
  ООН закликає уряд Лівії допустити гуманітарну місію в Місурату
  Наступний матеріал
  На "Фукусіма- 1" почали відкачувати радіоактивну воду
  Теги: