Член міської ради міста Сент-Луїс закликає американців купувати зброю

  Із закликом купувати більше зброї виступив член міської ради американського міста Сент-Луїс. На думку чиновника, поліція не може захистити населення, тому громадянам треба самим дбати про власну безпеку.
  За офіційними даними, кількість убивств у Сент-Луїсі порівняно з минулим роком зросла на 20 відсотків. Члени міської ради звернулися до поліції з закликом посилити заходи безпеки, утім правоохоронці відповіли, що у них немає достатньо працівників. Після такої відповіді чиновники виступили з закликом до озброєння. Шеф поліції міста вже відреагував на заяву. На його думку це призведе до зростання кількості вбивств.

  Чарльз Троуп, член міської ради: "Коли капітан поліції каже - я не можу вам допомогти - то що ще залишаєтсья робити законослухняному громадянину, який сумлінно платить податки та ходить до церкви. Як йому захистити себе? Я бачу лише один вихід - створити такий механізм. щоб людина мала і можливість і знання як користуватися зброєю. Я не вважаю, що це безпечно для суспільства, коли багато людей мають пістолети. Але у нас у США є міста, де набагато більше людей мають зброю, ніж у нас в Сент-Луїсі".

  Попередній матеріал
  Ціна на нафту впала до $45,30 за барель
  Наступний матеріал
  Працівники автопрому США готові пожертвувати своїми пільгами заради державних позик (РОЗШИРЕНО)
  Теги:
  Loading...