Чи відпускати Пісторіуса під заставу суд вирішить завтра [відео]

  Чи відпускати відомого південно-африканського спортсмена Оскара Пісторіуса під заставу суд Преторії вирішить завтра. Таким рішенням завершилося сьогоднішнє слухання. Під час засідання прокурор звинуватив Пісторіуса у навмисному вбивстві подруги - Ріви Стінкамп. Адвокат підозрюваного ж зачитав письмові свідчення свого клієнта із запереченням цієї версії.

  За грабіжника прийняв свою подругу Ріву Стінкам - південноафриканський легкоатлет Оскар Пісторіус і з метою самооборони помилково застрелив її. На такій версії наполягає захист відомого бігуна. Прокуратура ж під час чергового судового засідання звинуватила підозрюваного у навмисному вбивстві. За версією слідчих, Пісторіус підійшов до ванної, де перебувала загибла, через двері застрелив її, а потім переніс тіло до іншої кімнати, щоби приховати сліди злочину. Вислухавши аргументи сторін, суддя оголосив перерву до завтра. Пісторіуса відвезли до поліцейського відділку, де він утримується після арешту.

  Поховальна церемонія за загиблою телеведучою та фотомоделлю - Рівою Стінкамп пройшла у місті Порт-Елізабет. До місцевого крематорію прийшли десятки родичів і знайомих жертви інциденту.

  Адам Стінкамп, брат Ріви Стінкамп: "Ми будемо дуже сумувати за Рівою. Обіцяю завершити всі її добрі справи. Завжди пам`ятатиму свою сестру. Це величезна втрата".

  Майк Стінкамп, дядько Ріви Стінкамп: "Ріва залишиться у наших сердцях назавжди. Вона сприймала світ надзвичайно позитивно й ділилася цим зі своїми друзями. Такою ми і запам`ятаємо її".

  Оскар Пісторіус застрелив Ріву Стінкамп увечері 14 лютого - на День Святого Валентина. Головне питання, яке має вирішити суд - було це навмисне вбивство чи нещасний випадок. Бігуна Пісторіуса до інциденту називали у Південно-Африканській республіці національним героєм. Не маючи від народження обох ніг, на протезах він неодноразово перемагав на Паралімпіаді та брав участь в Олімпійських іграх у Лондоні.

  Олександр Войтко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  В Одесі більше не можна фотографуватися з екзотичними тваринами [відео]
  Наступний матеріал
  Відтепер про мітинги потрібно повідомляти за 10 днів
  Теги:
  Loading...