В Одесі більше не можна фотографуватися з екзотичними тваринами [відео]

  В Одесі більше не можна фотографуватися з екзотичними тваринами, а також використовувати їх у будь-яких проектах, крім цирку або дельфінарію. Таке рішення прийняла міська рада після звернень зоозахисників. Вони переконані - вуличні фотографи знущаються над тваринами.

  «Ні – насильству над тваринами!», «Ні - живодерству!»  - з такими гаслами до стін одеської міської ради прийшли еко-захисники. Вимагали заборонити вуличним фотографам використовувати диких тварин для світлин.

  Ольга Овечкіна, учасниця мітингу: "Как правило, несколько животных меняются у одного фотографа за сезон, умирают они очень часто, и это неудивительно, так как животные содержатся без достаточного количества еды, воды в постоянном стрессе, так как дикое животное для него человек рядом это уже большой стресс".

  Олена Марченко, активістка руху із захисту тварин: "Были мы свидетелями, как их упаковывают, связывают и упаковывают прямо в багажник автомобиля засовывают, и везут в здание, как правило, это заброшенные здания здесь в центре города, их просто туда сваливают и утром оттуда забирают".

  У ці ж хвилини - у міськраді розглядають питання про заборону такого бізнесу. Мітингувальників підтримують і самі депутати.

  Костянтин Ржепішевський, депутат Одеської міськради: "Такое количество животных иногда доходит до 50, это достаточно много, это речь идет не о единичном случае, это начало приобретать массовый характер, что нас и пугает".

  На сесію прийшов і директор зоопарку. Саме до нього зазвичай приносять вилучених у фотографів тварин. Більшість з них - знесиленими. Втім, життя деяких - врятувати не вдавалося. І найчастіше після того, як у звіринці тварину виходили, колишні власники їх відсуджують.

  Ігор Бєляков, директор Одеського зоопарку: "Все фотографы, не знакомые с анатомией животного, они почему-то удава вешают себе на шею. Неестественная поза для животного и моторика кишечного тракта там меняется, просто под действием силы тяжести внутренние органы змеи сползают вниз, наступают микроразрывы, и змея через время умирает".

  Штраф за знущання над твариною - від 80 до 100 гривень - це вартість двох світлин із мавпочкою - депутати вважають неадекватним покаранням за мордування звірят. Тому майже одноголосно заборонили фотографування на вулиці із дикими тваринами.

  Олена Мілова, Сергій Іщенко, Одеса, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Музей Гончара потребує капітального ремонту [відео]
  Наступний матеріал
  Чи відпускати Пісторіуса під заставу суд вирішить завтра [відео]
  Теги:
  Loading...