Через пожежу в Куршавелі близько 300 туристів довелося евакуювати

  Двоє людей постраждали внаслідок пожежі на курорті Куршавель у Франції. Близько трьох сотень туристів - довелося евакуювати. Більшість із них - британці. Займання сталося уночі, у житловому комплексі готелю "Дю Ґольф". Причини встановлюються.

  Приміщення - не мало пожежної сигналізації. То ж рятувальникам довелося буквально витягати людей із ліжок. Знищено близько сорока п’яти кімнат, про це повідомив мер Куршавеля. Тепер міська влада повинна знайти помешкання і для нинішніх гостей курорту, і для тих, хто зарезервував ці місця на найближчий час. Евакуйованим надали тимчасовий притулок у туристичному центрі.

  Жан-Філіп Моро, керівник рятувальної операції: "Це житловий комплекс, у ньому - немає пожежної сигналізації. Тому люди криками і галасом будили сусідів, щоб повідомити про пожежу і про евакуацію. Все це сталося вночі".

  Турист: "Пізно вночі приїхали пожежнимки, на вулиці здійнявся галас. Люди кричали, то ж ми вибігли на балкон подивитися, що трапилося. І побачили вогонь - десь за 5-10 метрів від нашої будівлі. Тоді - бігом повернулися у кімнату, накинули на себе перше-ліпше і вибігли. Подивіться - ми й досі у піжамах".

  Туристка: "Ми втратили усі речі в пожежі, а треба якось повернутися додому. Ми живемо у США, це не близько, потрібен авіапереліт".

  Попередній матеріал
  До 25-ти зросла кількість жертв теракту в Пакистані
  Наступний матеріал
  У Львові влаштували Ралі Пань [репортаж, відео]
  Теги:
  Loading...