У Львові влаштували Ралі Пань [репортаж, відео]

  Львівські пані та панянки - 8 березня святкували за кермом своїх авто. У місті всьоме відбулося Ралі Пань. 18 екіпажів змагалися у вправності та швидкості на львівських дорогах. Чоловіків за кермо не пускали, хіба що - бути за штурмана. З подробицями - Олександр Ваврищук.

  Ірина Луцька вперше бере участь у таких перегонах. Каже, за два роки керування автомобілем на львівських дорогах почувається впевненно. Штурманом запросила подругу. Свій автомобіль спеціально для перегонів не готувала, але знає - у відповідальну хвилину авто не підведе.

  Ірина Луців, учасниця змагань: "Тут не потрібно сильно велику швидкість, вбивати машину, думаю з тим проблем не буде, єдине на авто слаломі трошки шкода машину, бо там все швидко треба робити, та і снігова дорога".

  По-спортивному керувати автомобілем Ларису Бідюк навчив батько, професійний автогонщик. Тепер у його доньки - кілька перемог у любительських перегонах.

  Лариса Бідюк, учасниця змагань: "Звичайно хотілося б професійно займатися, нема на чому нема коштів, ну поки-що вистачає".

  Організатор змагань Сергій Єженков каже - 80 відсотків сьогоднішніх екіпажів братимуть участь у перегонах уперше в житті. Жінок навчали кілька днів,  тепер вони можуть дати фори навіть досвідченим чоловікам-водіям на перевантажених львівських автошляхах.

  Сергій Єженков, організатор змагань: "Головне навчити правильно їздити, головне щоб люди розуміли дорогу, їздили по правилам дорожнього руху, а без правил кожен навчиться сам їздити".

  І якщо за легендою проїхати вулицями міста зуміли усі, то втримати авто на засніжених трасах автодрому - пощастило не кожному.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Через пожежу в Куршавелі близько 300 туристів довелося евакуювати
  Наступний матеріал
  У Франції сталася пожежа на елітному гірсько-лижному курорті
  Теги:
  Loading...