Буш засудив дії Росії у Грузії

  Президент США Джордж Буш вважає, що Росія за допомогою своїх військових планує змістити законно обране керівництво Грузії. Дії Росії у конфлікті на Кавказі Джордж Буш назвав неприйнятними для 21-го століття.
  Глава Білого дому повідомив - є свідчення, що росіяни можуть найближчим часом почати бомбування цивільного аеропорту біля Тбілісі. Він закликав Москву поважати територіальну цілісність та суверенітет Грузії. Джордж Буш наголосив - такі дії Кремля завдають шкоди іміджу Росії.

  Джордж Буш, президент США: "Я щойно обговорив ситуацію у Грузії з національною групою з безпеки. Я глибоко занепокоєний тим, що відбувається на Кавказі. Зокрема тим, що Росія висунула свої сили з зони конфлікту, атакувала місто Горі та загрожує столиці країни Тбілісі. Ці дії Росії є нічом іншим, як драматичною та брутальною ескалацією конфлікту".

  Натомість Росія запевняє, що у її вчинках немає нічого протизаконнного. Зокрема міністр закордонних справ Серій Лавров запевнив, що дії Російської Федерації відповідають 51-й статті Статуту ООН. Вона надає державі право на індивідуальну або колективну самооборону.
  Попередній матеріал
  Росія готувала вторгнення до Грузії заздалегідь,- Метью Брайза
  Наступний матеріал
  За благодійну допомогу постраждалим від повені стягують податки
  Теги:
  Loading...